Hlavní obsah
 

Na kolejích na Plzeňsku našli auto s mrtvou ženou

Mrtvou ženu v autě na kolejích našli v pondělí odpoledne pracovníci drah na Plzeňsku. Jak se žena s autem na koleje dostala, není jasné. Hasiči potvrdili, že vlak auto nesrazil. Případ vyšetřují kriminalisté.

 
Na kolejích na Plzeňsku našli auto s mrtvou ženou

Nehoda byla nahlášena po poledni s tím, že auto je v kolejišti u obce Plasy. „Ke střetu s vlakem nedošlo, auto sjelo do kolejiště pravděpodobně ze srázu. Nacházelo se tam již nějakou dobu. Je zde výluka, takže vlaky jezdí v nestandardním režimu. Vyproštění auta bude řešit Správa železniční dopravní cesty,“ uvedl mluvčí hasičů Petr Poncar.

Mluvčí záchranářů Martin Brejcha potvrdil, že žena utrpěla zranění neslučitelná se životem a záchranáři jí už nemohli pomoci.

Auto nalezené na kolejích na Plzeňsku

Foto: Patrik Biskup, Právo

„Došlo k havárii Seatu Cordoba. Podle prvotního šetření sjela žena ze srázu. Auto našel strojvedoucí drezíny. Na místě jsou kriminalisté, kteří případ vyšetřují,“ konstatovala mluvčí policie Iveta Kořínková.

Podle nepotvrzených informací bylo auto na trati již od noci. Trať je podle reportéra Práva od silnice vzdálena asi 500 metrů přes pole, příkrý sraz je až u kolejí. Navíc auto bylo nalezeno na druhé straně od srázu. Jak se seat dostal až na koleje, není zatím jasné.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků