Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Na faře na Olomoucku někdo zavraždil mladého muže. O pachateli policie mlčí

Vraždu muže, která se stala v pondělí v budově farního úřadu v Chudobíně, místní části Litovle na Olomoucku, šetří tamní kriminalisté. Podle informací Práva by se mělo jednat o sedmadvacetiletého mladíka. Hrát roli v případu mohou drogy. Policie to však nepotvrdila a nekomentuje ani to, zda zadržela pachatele.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Na faře na Olomoucku někdo zavraždil mladého muže. O pachateli policie mlčí

„Včera po poledni jsme přijali oznámení o podezřelém úmrtí muže v budově farního úřadu v Chudobíně. Na základě prvotních poznatků a ohledání místa činu jsme zjistili, že ke smrti muže došlo pravděpodobně vlivem jednání jiné osoby, případ si proto na místě převzali kriminalisté,“ řekl Právu v úterý policejní mluvčí Libor Hejtman.

Zda policisté zadrželi podezřelého z činu, policie nekomentovala.

Policisté na případu podle něj od pondělního odpoledne intenzivně pracují, shromažďují informace a vyhodnocují poznatky a zajištěné stopy. „K přesnému zjištění doby a příčiny úmrtí muže byla nařízena soudní pitva,“ dodal bez dalších podrobností mluvčí.

V Olomouckém kraji jde letos o první vraždu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků