Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Na dětské chirurgii v nemocnici v Praze ordinovala totálně opilá lékařka

Na dětské chirurgii jedné z pražských nemocnic ordinovala v pátek opilá lékařka. Přivolaní policisté jí při dechové zkoušce naměřili 2,5 promile alkoholu.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Na dětské chirurgii v nemocnici v Praze ordinovala totálně opilá lékařka

Kvůli jejímu stavu ale policisté nemohli ženu ihned vyslechnout, promluví s ní až během tohoto týdne. "Krátce po 17.30 informoval policii na tísňové lince jeden z pacientů o podezření, že lékařka je pod vlivem alkoholu. Policejní hlídka provedením orientační dechové zkoušky zjistila, že je informace pravdivá," popsala případ policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Padesátiletá lékařka pak byla ve službě na chirurgii vystřídána a převezena na policejní služebnu. Lékařka je podezřelá z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Hodnota 2,5 promile, kterou policisté lékařce naměřili, se již podle odborníků považuje za těžkou opilost, při níž mají lidé vážné problémy s chůzí i řečí. Snášenlivost alkoholu se ale může u různých lidí výrazně lišit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků