Hlavní obsah

Na dálnici D11 se narodila zdravá holčička

Výjimečnou příležitost být u zrození nového lidského života měli o minulém víkendu policisté na dálnici D11. V sobotu krátce před jednou hodinou ráno přijali od záchranářů oznámení o ženě, která tam přímo v autě začala rodit za asistence svého manžela. O případu informovala v pátek mluvčí policie Ivana Ježková.

Na dálnici D11 se narodila zdravá holčička

Manželé, kteří vyrazili z Chlumce nad Cidlinou do porodnice v Hradci Králové, zjistili na 62. kilometru dálnice D11, že do cíle nedojedou. Zastavili tedy v odstavném pruhu a zavolali záchranáře.

Ti okamžitě informovali policii a přivolaná hlídka dálničářů byla na místě za necelých 10 minut od oznámení. V tu chvíli už byla zdravá holčička na světě.

„Mamince i její novorozené dceři poskytli termo přikrývku a dohlíželi nad jejich bezpečností řízením provozu. Souběžně také navigovali posádku záchranné služby, která si rodičku s miminkem převzala po příjezdu na místo do své péče,” řekla Ježková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků