Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Policie ČR

Na Bruntálsku pohřešují pilota větroně

Policie s vrtulníkem pátrá v Olomouckém kraji po pilotovi větroně, který startoval v neděli z Mikulovic na Jesenicku a dosud o sobě nedal vědět. Při pátrací akci poblíž místa, kde dal pilot o sobě naposledy vědět, viděla policie z vrtulníku trosky křídla letounu.

Ilustrační foto Foto: Policie ČR
Na Bruntálsku pohřešují pilota větroně

Pohřešovaný 58letý pilot jednomístného větroně pochází ze Soběslavi a z mikulovického letiště odletěl v neděli kolem 11:30. „Do současné chvíle o sobě nepodal žádnou zprávu a v místě bydliště ani v zaměstnání se nenachází,“ sdělil v pondělí mluvčí policie René Černohorský.

Poslední údaj k pilotovi je z nedělních zhruba 13:30 z oblasti kolem obce Ludvíkov na Bruntálsku.

Do pátrání zapojila policie také leteckou službu s vrtulníkem, ze kterého byly podle mluvčího vidět trosky křídla nějakého letadla právě u Ludvíkova.

„Provádí se zde propátrávání celého okolí, hledají se případně i další trosky letadla, zjišťují se informace, zda se opravdu jedná o uvedený větroň a získávají se veškeré informace k pohřešovanému,“ sdělil Černohorský po 14. hodině.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků