Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Petr Hloušek, Právo

Muž vyvlekl z karlovarské restaurace mladíka, kterého pak zbily dvě ženy

Násilím podle kriminalistů odvlekl 20letého mladíka z restaurace 40letý muž v Karlových Varech. Venku ho podržel, aby ho mohly zbít dvě ženy, kterým podle policie dlužil peníze. Kriminalisté již trojici obvinili.

Ilustrační foto Foto: Petr Hloušek, Právo
Muž vyvlekl z karlovarské restaurace mladíka, kterého pak zbily dvě ženy

Incident se odehrál v polovině září. Agresor přišel do restaurace, chytil mladíka za oblečení a začal mu nadávat. Pak ho povalil na stůl a následně ho vyvlekl ven.

„Muž měl mladíka stále držet a přitom mu vyhrožovat dalším fyzickým napadením v případě, že jim nevrátí finanční prostředky. Poté měla k mladíkovi dvojice žen přistoupit a obě ženy ho měly několikrát udeřit do oblasti hlavy,“ informoval mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Mladík měl strach, a tak vydal svoji občanku, kterou po něm požadovali. Trojice mu dala ultimátum, do kterého měl vrátit všechny peníze, jinak bude opět napaden. Mladík se však obrátil na policii.

„Kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřicetiletého muže a dvou žen ve věku 20 a 48 let, které obvinili ze spáchání zločinu vydírání a přečinu výtržnictví,“ dodal Kopřiva s tím, že jim hrozí až osm let vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků