Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Novinky

Muž vlekl dívku do auta v Mimoni, pátrání ukončila sebevražda

Policie od počátku ledna pátrala po muži, který měl obtěžovat dívku v Mimoni na Českolipsku. Snažil se ji zavléct do auta, poškozené se ale podařilo utéct a přivolat policii. Řidič vozidla značky Chrysler stihl uniknout. Kriminalisté nyní zjistili, že podezřelý 56letý muž spáchal sebevraždu v lese na Vysočině.

Ilustrační foto Foto: Novinky
Muž vlekl dívku do auta v Mimoni, pátrání ukončila sebevražda

Muž podle policie obtěžoval 19letou dívku ráno 6. ledna v Mimoni u sportovního areálu v ulici Letná. Napadená se nakonec ubránila a utekla, zavolala pak na tísňovou linku. Řidič ale stihl z místa odjet a začalo pátrání.

Díky poznatkům získaným od svědků a informacím z registru vozidel policie zjistila, kdo je podezřelý muž. „Totožnost jsme znali už druhý den po spáchání činu, pátrali jsme po něm napříč celou republikou,“ sdělila v sobotu mluvčí policie Ivana Baláková s tím, že se jednalo o 56letého muže z Vysočiny, který se ale zdržoval mimo své bydliště neznámo kde.

„V tomto týdnu spáchal sebevraždu. Jeho tělo bez známek života objevili naši kolegové v kraji Vysočina v jeho vozidle zaparkovaném v lesním prostoru. Vzhledem k tomu, že pachatel zemřel, případ odložíme,“ dodala mluvčí. Místo nálezu těla policie neupřesnila.

Totožnost muže se potvrdila v pátek při tzv. fotorekognici, které se účastnila soudkyně. Policisté předložili fotku podezřelého dívce, která muže poznala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků