Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Muž ve Špindlerově Mlýně přepadl přítelkyni a ukradl jí zuby

Policisté zadrželi muže podezřelého, že v polovině ledna přepadl v hotelovém pokoji ve Špindlerově Mlýně svou přítelkyni a vytáhl jí z úst zubní protézu se kterou následně utekl. K zadržení došlo v sobotu, v úterý o případu informoval mluvčí policie Lukáš Vincenc.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Muž ve Špindlerově Mlýně přepadl přítelkyni a ukradl jí zuby

K incidentu došlo v polovině ledna letošního roku. Třiatřicetiletý muž se vloupal do uzamčeného pokoje jednoho z hotelů ve Špindlerově Mlýně, kde byla jeho přítelkyně, jejíž věk policie neuvedla. Poté, co vyrazil dveře, fyzicky ženu napadl a z úst jí vytáhl zubní protézu. Následně z pokoje utekl a protézu zahodil venku mezi stromy.

„Jak později muž uvedl, motivem jeho jednání měla být skutečnost, že se s ním žena chtěla rozejít a bez zubů nebude pro jiné hezká tak jako pro něho,“ popsal motivy pachatele policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

Po několika dnech policisté muže zadrželi na stezce pro pěší ve Špindlerově Mlýně. „Při svém výslechu se kriminalistům doznal a také vyšlo najevo, že se ve Špindlerově Mlýně dopustil ještě dvou krádeží,“ dodal mluvčí.

Z odstaveného nabouraného vozidla podle policie ukradl autobaterii a dále okradl cizího muže o doklady a peníze. Celková škoda se pohybuje okolo 12 tisíc korun.

„V současné době je muž stíhán vazebně, rozhodl o tom soudce Okresního soudu v Trutnově, který akceptoval návrh státního zástupce,“ shrnul mluvčí Vincenc s tím, že v případě odsouzení pachateli hrozí trest od dvou do 10 let vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků