Hlavní obsah
Karlovy Vary (ilustrační foto) Foto: Milan Malíček, Právo

Muž v Karlových Varech sáhl ženě se sluchátky pod sukni. Z leknutí ho polila kávou

Policie požádala o pomoc při pátrání po muži, který údajně obtěžoval ve čtvrtek ráno ženu v Karlových Varech. Podle její výpovědi jí sáhl pod sukni.

Karlovy Vary (ilustrační foto) Foto: Milan Malíček, Právo
Muž v Karlových Varech sáhl ženě se sluchátky pod sukni. Z leknutí ho polila kávou

K incidentu podle ženy došlo ve čtvrtek po půl šesté ráno na stezce z Horního vlakového nádraží směrem na Ostrovský most.

„Využít měl nepozornosti poškozené, neboť měla v uších sluchátka s puštěnou hudbou a neslyšela díky tomu přicházejícího muže. Zezadu k ní měl přistoupit a sáhnout jí pod sukni. Poškozená žena se zalekla, polila ho horkou kávou a poté z místa utekla,“ uvedla policejní mluvčí Eva Valtová.

Žena útočníka popsala jako o muže bílé pleti ve věku mezi 30 až 37 lety, přibližně 170 cm vysoké štíhlé postavy. Měl hnědé vlasy a modré oči. Na sobě měl kraťasy tmavé barvy a modrobílé pruhované tričko.

„Kriminalisté žádají případné svědky, kteří se v této lokalitě v době od páté do šesté hodiny ranní dne 29. července pohybovali či projížděli vozidlem s autokamerou nebo si všimli osoby odpovídající výše uvedenému popisu, aby poskytli informace či případné záznamy z kamer,“ doplnila Valtová.

Svědci mohou kontaktovat kriminalisty na telefonním čísle 607 012 753 nebo volat na bezplatnou tísňovou linku 158, případně se obrátit na kteroukoli policejní služebnu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků