Hlavní obsah

Muž srazil autem manželku a skočil pod vlak

Tragicky skončily dlouhodobé manželské neshody pro třiačtyřicetiletého muže, který se se svojí jednatřicetiletou ženou rozváděl. Muž měl ve čtvrtek odpoledne najet do své ženy autem z místa ujet. O několik minut později pak ukončil svůj život na železniční trati.

Muž srazil autem manželku a skočil pod vlak

Proti své manželce se měl podle informací policie muž rozjet ve staré škodovce. "Ve velké rychlosti ji měl srazit na chodníku v Moravských Knínicích. Z místa bez rozmyslu ujel. Svědci okamžitě volali policisty, kteří požádali o pomoc záchranáře. Lékaři odvezli ženu se středně těžkým zraněním do brněnské nemocnice," uvedl mluvčí policie Brno - venkov Aleš Mergental.

O hodinu a čtvrt později se však muž objevil na železniční trati nedaleko kuřimského nádraží. Uviděl ho strojvedoucí osobního vlaku. "Vypadalo to, že pouze přechází přes trať. Na troubení strojvedoucího však nereagoval a zůstal stát mezi kolejemi. Srážce už v ten moment nešlo zabránit," doplnil Mergental. Muž na místě zraněním podlehl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků