Hlavní obsah

Muž s kladivem v ruce honil děti hrající si na hřišti

Šestadvacetiletý muž s kladivem v ruce honil v Liberci děti hrající si na hřišti. Pak vyrazil do ulic, kde rozbíjel reklamní poutače, omítky domů a vše, co mu přišlo do cesty. Policisté agresivního muže zadrželi, skončil v cele.

Muž s kladivem v ruce honil děti hrající si na hřišti

„Honil v sobotu před polednem s kladivem v ruce děti, které si hrály na hřišti v ulici V Zahrádkách, odkud je chtěl vyhnat. Pak se přesunul to ulice Švermova, kde rozbíjel kladivem reklamní poutače a omítky domů, kolem kterých prošel,“ řekla mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Jeho řádění zarazili až přivolaní policisté. Muže zadrželi a podrobili ho dechové zkoušce, která ukázala přes dvě promile alkoholu, po hodině to bylo už 2,6 promile. V nemocnici se pak podrobil odběru krve.

V neděli muže policisté propustili, přičemž se ve zkráceném trestním řízení bude zpovídat z výtržnictví. „Své konání přiznává a lituje ho. Chování připisuje alkoholu, kterého vypil více, než je zdrávo,“ doplnila Suchánková.

   

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků