Hlavní obsah

Muž převezl přes samoobslužnou pokladnu cigarety za 100 tisíc

Se stovkami krabiček cigaret za 100 tisíc korun prošel samoobslužnými pokladnami v neděli zloděj v Hostivici u Prahy. Policie v úterý zveřejnila jeho podobu a požádala o pomoc v pátrání.

Muž převezl přes samoobslužnou pokladnu cigarety za 100 tisíc

Zloděj se objevil v prodejně v ulici Sportovců během dopoledne a nejprve si dal do vozíku pěnové podložky, rohožky a toaletní papír.

„Poté přistoupil ke kovové kleci, ve které byly umístěny kartony cigaret různých značek a do vozíku postupně naskládal stovky krabiček cigaret různých značek. S plným nákupním vozíkem pak prošel přes samoobslužné pokladny, aniž by zboží zaplatil,“ popsala mluvčí policie Marcela Pučelíková.

Muž odváží cigarety za 100 tisíc

Foto: Policie ČR

Škoda byla vyčíslena na 104 tisíc korun. Policie žádá občany, kteří muže na snímcích poznají, aby informovali linku 158.

„Pokud se nejedná o vášnivého kuřáka, který by cigarety použil pro svou potřebu, není vyloučeno, že se je bude snažit nabízet k prodeji, a to i pod cenou,“ upozornila Pučelíková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků