Hlavní obsah
Ilustrační snímek Foto: Petr Horník, Právo

Muž na Sokolovsku udeřil podle policie spící ženu pěstí. Pak jí nožem hrozil smrtí

Sedmatřicetiletý muž ze Sokolova měl podle obvinění policie nejdříve udeřit doma v ložnici o deset let mladší spící ženu pěstí do obličeje, a pak jí vyhrožoval smrtí s kuchyňským nožem v ruce.

Ilustrační snímek Foto: Petr Horník, Právo
Muž na Sokolovsku udeřil podle policie spící ženu pěstí. Pak jí nožem hrozil smrtí

„Takového jednání se měl obviněný muž dopustit v polovině června letošního roku v brzkých ranních hodinách v sokolovském bytě, který obývá s poškozenou 27letou ženou. Za tou měl přijít do ložnice v době, kdy spala, a několikrát ji udeřit do obličeje,“ uvedla v pondělí mluvčí karlovarské krajské policie Zuzana Týřová.

„Poškozená měla po probuzení utéct do jiné místnosti, ale obviněný muž ji pronásledoval a při tom jí měl slovně vyhrožovat vulgárními nadávkami,“ popisovala mluvčí. „Následně měl ze zásuvky kuchyňské linky vyndat nůž, kterým mířil na poškozenou ženu, a při tom jí opět vyhrožovat, tentokrát ublížením, a dokonce i smrtí,“ dodala Týřová.

Poškozené ženě se poté podařilo z bytu vyběhnout ven. „Obviněný jí však napadením způsobil zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici,“ doplnila mluvčí, podle které v případě prokázání viny může obviněnému hrozit až tříletý trest odnětí svobody.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků