Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Muž na Plzeňsku najel autem na přítelkyni a taxikáře

Ve vazbě skončil 32letý cizinec, který na začátku týdne najel na Plzeňsku autem na svou přítelkyni a taxikáře. Žena stačila uskočit, ale taxikáře muž nabral na kapotu. V pátek o případu informovala mluvčí policie Ivana Jelínková.

Ilustrační foto. Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Muž na Plzeňsku najel autem na přítelkyni a taxikáře

Případ se odehrál v pondělí na jižním Plzeňsku. Cizinec pod vlivem drog se nejprve pohádal se svou 20letou přítelkyní. Ta si přivolala taxi a chtěla odjet, to však muž nepřijal v klidu.

„Muž úmyslně najel svým osobním vozidlem Hyundai na ženu i přivolaného taxikáře. Žena před autem stačila uskočit, osmadvacetiletý muž však nikoli. Agresor do něj vozem narazil a na kapotě vozu jej několik metrů vezl,“ uvedla mluvčí policie Ivana Jelínková.

Taxikář pak z auta spadl na zem a útočník ujel. Zraněný muž utrpěl oděrky a hematomy, které mu ošetřili záchranáři. Policie po agresorovi začala pátrat a našla ho v lese poblíž obce.

„Policisté zahájili trestní stíhání 32letého muže pro trestný čin těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu,“ dodala Jelínková s tím, že muž skončil ve vazbě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků