Hlavní obsah
 

Muž na Berounsku havaroval na motokáře

Na okruhu v Hořovicích na Berounsku havaroval v sobotu dopoledne muž závodící na motokáře. Do nemocnice ho musel transportovat vrtulník. Nehoda se stala na závodní trati na okraji Hořovic okolo 11. hodiny. Muž podle všeho s dalšími lidmi závodil na místním okruhu, který velmi dobře znal.

 
Muž na Berounsku havaroval na motokáře

Ve chvíli, kdy třiapadesátiletý závodník předjížděl svého soupeře, narazil ze zatím neznámých příčin do pneumatik a s motokárou se převrátil.

„Motokára začala dělat kotrmelce, on z ní po chvíli vypadl, takže ho nepřimáčkla,“ popsal nehodu jeden z očitých svědků.

Na místo museli zamířit záchranáři i policisté. „Vyšetřujeme havárii motokáry, jejíž řidič skončil se zraněním v nemocnici. Na místo vyjela výjezdová skupina kriminalistů,“ řekla Novinkám policejní mluvčí Eva Stulíková.

Pro zraněného muže přiletěl na místo vrtulník letecké záchranky. Ten ho nakonec transportoval do motolské nemocnice v Praze.

„Pacient utrpěl poranění v oblasti páteře a břicha. Konkrétně se jednalo především o zhmožděniny,“ sdělila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová s tím, že muž byl po celou dobu při vědomí.

„Tuhle trať zná velmi dobře, jezdí zde pravidelně několik let. Závodí i na jiných tratích, jezdit umí,“ dodal jeden z místních, který zraněného muže zná.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků