Hlavní obsah
 

Muž je podezřelý, že po hádce s matkou zapálil dům na Kladensku

Požár rodinného domu v Doksech na Kladensku, po kterém skončila žena v nemocnici, má podle policie na svědomí její 40letý syn. Kriminalisté muže zadrželi, požár údajně založil po hádce s matkou.

 
Muž je podezřelý, že po hádce s matkou zapálil dům na Kladensku

Dům vyhořel v noci na neděli, zůstaly z něj jen obvodové zdi. V péči záchranářů skončila žena, která se nadýchala zplodin.

„Policejním šetřením na místě činu bylo zjištěno, že rodinný dům ve Vorlíčkově ulici byl zapálen úmyslně po hádce rodinných příslušníků,” sdělila v pondělí mluvčí policie Jana Šteinerová.

Podle informací Novinek došlo k hádce matky se synem, který pak podle vyšetřovatelů dům schválně podpálil.

Kriminalisté v souvislosti s případem zadrželi čtyřicetiletého muže, který skončil v cele. O případném obvinění policie neinformovala, případ vyšetřuje jako poškození cizí věci.

„Majitelka hořícího domu ve věku pětašedesát let se při požáru nadýchala zplodin a byla posádkou záchranné služby převezena do nemocnice,” uvedla mluvčí. Na dům je napojený další rodinný domek jiných majitelů, ten díky rychlému zásahu hasičů zůstal nepoškozen.

„Při požáru nedošlo k žádnému jinému zranění osob. Vzniklá škoda byla předběžně vyčíslena na částku dva miliony korun, upřesnila Šteinerová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků