Hlavní obsah
 

Motorkář se vřítil do křižovatky na červenou, náraz do auta ho vymrštil do vzduchu

Vážná dopravní nehoda se stala v sobotu poblíž autobusového nádraží v Havířově. Po devatenácté hodině se tam střetl motorkář, který jel podle policie na červenou, s osobním autem. Při nárazu byl vymrštěn do vzduchu, až udělal několik salt, a skončil na silnici.

 
Motorkář se vřítil do křižovatky na červenou, náraz do auta ho vymrštil do vzduchu

Sedmatřicetiletý motorkář jel ve směru od ulice 17. listopadu a při průjezdu křižovatkou nerespektoval červené světlo na semaforu. Následně se střetl s automobilem Hyundai i10, v němž chtěla dvaadvacetiletá řidička odbočit doleva.

Žena byla s lehkými zraněními převezena do místní nemocnice v Havířově. Motorkář utrpěl velmi vážná zranění a byl transportován do Fakultní nemocnice Ostrava.

„Lustrací bylo zjištěno, že motorkář má vysloven zákaz řízení motorových vozidel pro všechny skupiny do podzimu roku 2017,” uvedla policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Žena sebrala zapalovač a 200 Kč 

Policisté také zjistili, že registrační značka na motorce patří jinému motocyklu, po kterém se pátrá.

Jak Viačková v úterý uvedla, na místě nehody se pohybovala žena, která sebrala zapalovač a bankovku v hodnotě 200 Kč. „Její jednání prověřujeme, právní kvalifikace zatím nebyla stanovena. Je nutné zjistit, jestli věci byly vlastnictvím účastníků dopravní nehod,” doplnila Viačková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků