Hlavní obsah

Mlsní zloději si políčili na kopy čokoládových vajec

Na více než 58 tuctů vajíček, což je asi 700 kusů, si políčili zloději v jednom ze supermarketů v Kroměříži. V adventním čase si přitom zloději vybrali čokoládová vajíčka i s překvapením uvnitř. Nakonec je ale překvapila ostraha prodejny a policie.

Mlsní zloději si políčili na kopy čokoládových vajec

„Více jak sedm set čokoládových vajíček s překvapením v hodnotě přes čtrnáct tisíc korun ukradli v sobotu dva muži ve věku dvacet a dvaadvacet let z Prahy. Mladíci se odpoledne vydali do jednoho kroměřížského supermarketu. Společně pak do nákupního košíku naložili plata s cukrovinkami,“ popsala postup mlsných zlodějů mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová.

Poblíž vchodu do prodejny nadzvedli dva mladí šikulové plastové latě vstupního turniketu a otvorem koš vytlačili z nákupní zóny. Pak se snažili z obchodu rychle zmizet.

„U východu je však zastavila ostraha, která přivolala policisty. Hlídka oba podezřelé zadržela a převezla na obvodní oddělení k výslechu. Kradené zboží se vrátilo do prodejny. Muži se dopustili trestného činu krádeže, za který jim nyní hrozí až dva roky vězení,“ uzavřela Kyšnerová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků