Hlavní obsah
Foto: Profimedia.cz

Mladý pár se v garáži nejspíš otrávil výfukovými plyny

Dvacetiletý mladík a jeho o čtyři roky starší partnerka zemřeli ve Chvaleticích na Přeloučsku. Podle dostupných informací za jejich smrtí stála nešťastná náhoda. Chtěli se v řadových garážích na konci města pouze zahřát. V osobním automobilu je pondělí v zavřené garáži našli bez známek života příbuzní mladé ženy.

Foto: Profimedia.cz
Mladý pár se v garáži nejspíš otrávil výfukovými plyny

Přestože přesné příčiny úmrtí určí až nařízená soudní pitva, nemělo by jít podle předběžného vyšetřování o sebevraždu. Spekulace o případné sebevraždě vylučují i lidé, kteří mladý pár znali.

„Oba dva k něčemu takovému neměli absolutně žádný důvod. To je naprostý nesmyl,“ potvrdila Právu mladá dívka z Chvaletic, která oba znala, ale nepřála si být jmenována.

Nejpravděpodobnější možností je, že se otrávili výfukovými plyny. Mladá dvojice zavřela v garáži dveře a nastartovala motor, aby začalo pracovat topení. Výfukové zplodiny se jim pak staly osudnými.

Policie do výsledků soudní pitvy nechce k celému případu cokoliv dodávat. „Dokud nebudeme znát výsledky pitvy, je předčasné se k čemukoliv vyjadřovat,“ uvedla v úterý Právu pardubická policejní mluvčí Eva Maturová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků