Hlavní obsah

Mladíka na přejezdu v Černošicích smetl vlak

Rychlík v Černošicích u Prahy srazil v úterý ráno 17letého mladíka na přejezdu nedaleko stanice. Mladík byl na místě mrtvý. Provoz byl obnoven v 11:15.

Mladíka na přejezdu v Černošicích smetl vlak

„Nehoda se stala v 8:15 na železničním přejezdu, který je vybaven světelnou signalizací a závorami, jež byly v provozu,“ řekl Novinkám mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.

Mladík podle náměstka generálního inspektora Drážní inspekce Jana Kučery přecházel po odjezdu osobního vlaku přes přejezd, který je v těsném sousedství zastávky v Černošicích. Světelná signalizace stále hlásila vlak na trati a závory byly staženy dole. Mladý muž však vstoupil na koleje a srazil ho rychlík, který zastávkou projížděl.

Nehoda se stala na přejezdu u nádraží

Foto: Jiří Forman, Novinky

„Člověka srazil projíždějící vlak, který ho na místě usmrtil. Okolnosti nehody vyšetřujeme,“ uvedl mluvčí policie Zdeněk Chalupa.

Trať mezi Prahou a Berounem byla téměř dvě hodiny uzavřena. Před 10. hodinou byla zprovozněna jedna kolej a vlaky nabíraly zpoždění. Provoz byl obnoven v 11:15.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků