Hlavní obsah
Foto: Petr Nový, Novinky

Mladík zemřel po srážce auta a motorky

Mladý spolujezdec ve voze v sobotu zemřel po střetu auta a motorky u Střílek na Kroměřížsku. Vážná zranění utrpěl řidič motocyklu a jeho spolujezdkyně, která po střetu letěla asi 15 metrů vzduchem a hasiči ji nalezli v křoví. Řidič osobního auta vyvázl bez zranění.

Foto: Petr Nový, Novinky
Mladík zemřel po srážce auta a motorky

Tragická nehoda se stala okolo 16:30 na křižovatce hlavního tahu silnice I/50. Ze záchranářů na místo jako první dorazili dobrovolní hasiči z nedalekých Koryčan.

"Osmnáctiletý mladý muž s hasiči komunikoval jen dvě minuty, než upadl do bezvědomí. Hasiči okamžitě začali s jeho resuscitací, a to až do příjezdu prvního vozidla zdravotnické záchranné služby z Kroměříže," uvedl mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček. Lékař si převzal těžce zraněného pacienta do své péče, ale i přes dlouho trvající oživovací pokusy se nepodařilo mladého muže přivést k životu.

Motorkář a jeho spolujezdkyně utrpěli mnohačetné zlomeniny a další zranění. Motorkáře do brněnské nemocnice transportoval vrtulník, ženu převezli lékaři za ním sanitkou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků