Hlavní obsah
Mladík po sobě ve fitku zanechal spoušť Foto: Policie ČR

Mladík se vloupal do pražského fitcentra, zdemoloval ho a pak tam usnul

Zvláštní vloupání museli v pátek řešit policisté z Prahy. Pachatel, který se vloupal do fitness centra, totiž na místě činu usnul. Spícího jej v jednom z kumbálů ráno našel majitel provozovny. Devatenáctiletému mladíkovi teď za vloupání hrozí až pět let vězení.

Mladík po sobě ve fitku zanechal spoušť Foto: Policie ČR
Mladík se vloupal do pražského fitcentra, zdemoloval ho a pak tam usnul

„Přibližně v sedm hodin ráno přijali operátoři linky 158 oznámení o vloupání do fitness centra v ulici Prusíkova v Praze 5, kdy pachatel se měl ještě stále nacházet na místě,“ uvedl mluvčí policie Tomáš Hulan.

Majitel dle něj přišel do fitness centra krátce před sedmou hodinou. Tehdy zjistil, že se do provozovny někdo vloupal a zanechal po sobě spoušť v podobě nepořádku a zničeného vybavení. Při prohlídce škod pak našel v jednom z kumbálu spícího mladíka, kterého v místnosti okamžitě zamkl a přivolal policisty.

Mladík na místě činu usnul, ráno už na něj čekali policisté

Foto: Policie ČR

„Ti po příjezdu devatenáctiletého mladíka zadrželi a převezli na policejní služebnu pro podezření z trestných činů krádež a poškození cizí věci,“ uvedl mluvčí.

Mladík ve fitku doslova řádil

Foto: Policie ČR

Podle mluvčího policie chtěl mladík, který měl být při vloupání pod vlivem pervitinu, své jednání odčinit tím, že celou provozovnu zamete. „I tak mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na pět let. Způsobená škoda je v tuto chvíli vyčíslena na víc jak dvě stě tisíc korun,“ dodal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků