Hlavní obsah
 

Mladík na Kladensku švihl pomlázkou moc. Při následné rvačce došlo na nože, pět zraněných

Pravděpodobně kvůli velikonoční pomlázce se v pondělí odpoledne porvalo ve Zlonicích na Kladensku několik lidí. Celkem bylo zraněno pět lidí, z toho dva byli podle záchranářů pobodaní.

 
Mladík na Kladensku švihl pomlázkou moc. Při následné rvačce došlo na nože, pět zraněných

„Do domu dorazil na pomlázku místní mladík. Když ale začal přítomnou dívku švihat, zdálo se její rodině, že jde o příliš silné bití. A začala mela,“ popsal Novinkám jeden ze svědků incidentu.

Jeden z účastníků rvačky vytáhl nůž a začal bodat. Na místo vyrazily policejní hlídky ze širokého okolí. Ještě před jejich příjezdem se ale stačilo navzájem zranit celkem pět lidí.

„Podle prvotních informací došlo k napadení mezi dvěma skupinami, přičemž jeden z účastníků vytáhl nůž. Podezřelý byl na místě zadržen,“ řekl policejní mluvčí Pavel Truxa.

Jak zjistil reportér Novinek na místě, do Zlonic se sjelo celkem pět posádek záchranné služby, včetně posádky s lékařem. K domu se neustále snažili dostat příbuzní účastníků rvačky. Policisté proto museli ulici zcela uzavřít.

„Dva lidé utrpěli bodná poranění a byli převezeni do nemocnic v Praze a ve Slaném. Další tři lidé utrpěli zhmožděniny a poranění v oblasti hlavy,“ sdělila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Některé sanitky doprovázeli do nemocnice policisté. Případem už se zabývá kladenská kriminálka. Právní kvalifikaci případu zatím policie nestanovila.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků