Hlavní obsah
 

Mladík, který surově zkopal seniora, se přišel na policii přiznat

Mladík, který na začátku září v pražské Opatovské ulici surově napadl vrátného, se k činu přiznal. Po výzvě policistů se sám dostavil na služebnu. Je známa také totožnost dvou lidí, kteří napadení přihlíželi.

 
Mladík, který surově zkopal seniora, se přišel na policii přiznat

„Díky medializaci případu se policistům sešlo na stole hned několik poznatků, které všechny směřovaly k jedné konkrétní osobě,“ uvedl tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Jan Daněk. Podezřelý muž se po výzvě dostavil na policejní služebnu a k činu se přiznal. Uvedl, že jednal v afektu a pod vlivem alkoholu. „Vzhledem k tomu, že se jedná o mladistvého, nemůžeme poskytnout k celému případu bližší informace,“ doplnil Daněk.

Policisté už také znají totožnost dvou dalších lidí, kteří násilnému činu přihlíželi. Ti budou muset vysvětlit, proč napadenému muži neposkytli první pomoc a trestný čin neoznámili. Celý incident zachytil kamerový systém.

Neuposlechl výzvu

K napadení došlo 8. září dvě hodiny po půlnoci v Opatovské ulici v Praze 4.[celá zpráva] Mladík bouchal na dveře vrátnice, kde měl senior zrovna službu. Vrátný ho vyzval, ať přestane, ale jeho výzva se minula účinkem. Mladý muž začal seniorovi vyhrožovat a nakonec na něj zaútočil pěstmi do obličeje. Vrátný upadl na zem a zůstal v bezvědomí ležet. Útočník jej přesto dál kopal do hlavy a do hrudníku.

Při odchodu násilník poškodil závoru a nakonec se odebral ke stanici metra Háje. Zraněný muž byl odvezen do nemocnice na ošetření, kde zůstal hospitalizován.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků