Hlavní obsah

Mladíci čichali toluen, pak zničili část hřbitova

Policisté ve Vsetíně chytli ve čtvrtek čtyři mladíky, kteří minulý týden zdemolovali místní hřbitov. Osmnáctiletý mladík s kamarády čichal v noci z minulého pondělí na úterý na hřbitově toluen, následně zničili 18 náhrobků.

Mladíci čichali toluen, pak zničili část hřbitova

Policisté už při prvním šetření nalezli na místě činu igelitovou tašku s toluenem a znalost místních poměrů je nasměrovala ke správným osobám.

"Včera v dopoledních hodinách policisté zadrželi osmnáctiletého mladíka ze Vsetína, který uvedl, že spolu s dalšími čtyřmi kamarády v tu noc na hřbitově čichali toluen," informovala mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Pod vlivem drogy pak tento mladík způsobil škodu ve výši až 200 tisíc korun. Byl obviněn z poškozování cizí věci a výtržnictví, za což může jít až na dva roky do vězení. Jestli se na poškozování hrobů podíleli i jeho další čtyři kamarádi, je podle Javorkové předmětem dalšího šetření.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků