Hlavní obsah
 

Mladá řidička zemřela na Olomoucku, když ujížděla před policií

Svým životem zaplatila v pátek po půlnoci na Olomoucku devatenáctiletá řidička snahu ujet policistům, kteří se ji snažili zastavit. Zemřela po nárazu do stromu za obcí Těšetice - Rataje. Právo o tom informovala policejní mluvčí Marie Štrbáková.

 
Mladá řidička zemřela na Olomoucku, když ujížděla před policií

Policejní hlídku na sebe řidička vozidla značky Ford Focus upozornila podezřelým způsobem jízdy, nerespektovala následně znamení k zastavení a policisté ji ve služebním autě pronásledovali.

Devatenáctiletá řidička zemřela v noci na 6. února při nehodě osobního auta na Olomoucku ve chvíli, kdy s vozem ujížděla před policisty. Během pronásledování odmítla zastavit a nedaleko Těšetic narazila čelně do stromu.

Foto: ČR Policie, ČTK

K tragické nehodě pak došlo na silnici za obcí Těšetice – Rataje, ve směru jízdy na Drahanovice. „Při průjezdu levotočivou zatáčkou vyjela řidička vpravo mimo silnici. Tam čelně s vozidlem narazila do stromu. Utrpěla přitom zranění neslučitelná se životem,“ uvedla mluvčí.

Z auta mladé řidičky zůstal po nehodě jen vrak.

Foto: Policie ČR

Řidička je podle ní z obce na Olomoucku. Hmotná škoda na vozidle byla vyčíslena na 150 tisíc korun. Bližší okolnosti nehody policisté vyšetřují.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků