Hlavní obsah
Brno (v bíločerveném) dvakrát porazilo České Budějovice. Foto: Jan Pařík

Leoš Mareš se rozloučil s volantem

Moderátor Leoš Mareš, proslavený zálibou v luxusních automobilech, nesmí od pátku usednout za volant. Od stejného dne běží také desetiměsíční zkušební lhůta, během níž musí vést řádný život a dodržovat soudem uložená omezení, jinak mu hrozí rok a půl do vězení. Jde o trest za loňskou nehodu, již několikátou v pořadí, při níž Mareš v Praze srazil motocyklistu.

Brno (v bíločerveném) dvakrát porazilo České Budějovice. Foto: Jan Pařík
Leoš Mareš se rozloučil s volantem

Motorkář, kterého Mareš srazil se svým vozem Audi TT, utrpěl četné zlomeniny zápěstí a předloktí. Mareš prý své pochybení uznal, ke stejnému závěru došel v prosinci loňského roku i soud, který Mareše potrestal podmíněným trestem a zákazem řízení.

Tato nehoda však zdaleka nebyla prvním karambolem známého moderátora a propagátora kožichů. V květnu 2004 havaroval ve svém luxusním Audi TT v Bílovci na Novojičínsku. Škoda na vozidle byla tehdy také cca 150 000.

V červenci 2004 zase pomačkal červené ferrari, když nezvládl zatáčku u Českých Budějovic. Podle svědků údajně telefonoval. Na jeho obranu je ale třeba říci, že ani při jedné nehodě nebyl opilý.

Anketa
Myslíte, že se Leoš Mareš z trestu poučí?
Ano
16.8 %
Ne
83.2 %
Celkem hlasovalo 667 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků