Hlavní obsah
Pervitin (ilustrační foto) Foto: Profimedia.cz

Kriminalisté dopadli tři distributory drog na Třebíčsku

Kriminalisté dopadli ženu a dva muže, kteří na Třebíčsku distribuovali pervitin. Obvinili je z výroby drog. Žena byla vzata do vazby, hrozí jí až desetileté vězení. Muži jsou stíháni na svobodě, mohou být potrestáni až pětiletým vězením. Oznámila to policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Pervitin (ilustrační foto) Foto: Profimedia.cz
Kriminalisté dopadli tři distributory drog na Třebíčsku

Jednoho z mužů kriminalisté ve spolupráci s policisty ze speciální jednotky Dukovany zadrželi v místě jeho bydliště na Náměšťsku, druhého muže a ženu zadrželi v Třebíči v Novodvorské ulici.

„Žena u sebe měla více než deset gramů bílé krystalické látky, množství marihuany a tablety extáze,” uvedl kriminalista Milan Špaček. Další drogy se našly při domovní prohlídce. Pervitin a marihuana budou podrobeny expertize.

Pětadvacetiletá žena se drogové trestné činnosti dopouštěla už v minulosti, odsouzena za ni byla letos v polovině června. Také oba muži ve věku 43 a 47 let byli již v minulosti soudně trestáni. Vyšetřování případu dále pokračuje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků