Hlavní obsah
Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Karlovarský bezdomovec brutálně zbil své spolunocležníky

Kdo mu přišel pod ruku, toho 38letý bezdomovec v Karlových Varech zbil. Soud jej v pondělí s obviněním ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví poslal do vazby. Dvaatřicetiletý muž, jedna z obětí agrese obviněného, skončil v nemocnici s prasklinou spánkové kosti.

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky
Karlovarský bezdomovec brutálně zbil své spolunocležníky

Podnapilý rváč, který pochází z Chodova na Sokolovsku, v sobotu kolem 23. hodiny nejdříve v polorozpadlém objektu bývalé vodárny v Plzeňské ulici probudil ze spánku a bezdůvodně fyzicky napadl šestapadesátiletého muže.

„Poté přešel do jiné části objektu, kde spal dvaatřicetiletý muž a třiačtyřicetiletá žena. I ty vzbudil vulgárními nadávkami a následně fyzicky zaútočil na muže, kterému dal několik ran pěstí do hlavy i celého těla a poté ho zkopal,“ popisovala v úterý karlovarská krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová s tím, že na ženu, která se napadeného muže zastala, hodil stůl.

Stejnou zbraň použil i proti muži, které stolem udeřil do hlavy a způsobil mu zlomeninu spánkové kosti. „Žena útočníka prosila, aby svého jednání zanechal, přičemž ji několikrát udeřil dlaní do obličeje. Žena z místa utekla a přivolala policejní hlídku,“ pokračovala mluvčí.

Policisté útočníka zadrželi a převezli na policejní služebnu. „V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody na dva roky až deset let,“ uzavřela Týřová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků