Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Kajínkův synovec na Chrudimsku pobodal dva lidi, skončil v cele

Policie ve středu večer zasahovala v Prachovicích na Chrudimsku, kde útočník nožem pobodal dva lidi. Podle televize Prima útočil synovec Jiřího Kajínka a obětí bylo kromě dospělého muže i dvouleté dítě. Byli převezeni do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. O napadení informoval mluvčí chrudimské policie Jiří Tesař.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Kajínkův synovec na Chrudimsku pobodal dva lidi, skončil v cele

Podle televize Prima, která na událost upozornila, v Prachovicích útočil synovec Jiřího Kajínka, odsouzeného za vraždu a po letech vězení propuštěného na základě milosti prezidenta Miloše Zemana. Jiří Kajínek z Prachovic pochází a televizi informaci potvrdil.

V Prachovicich na Chrudimsku Kriminalka vyšetřuje násilný trestný čin ! Z místa záchranná služba odvezla dvě osoby zraněné nožem ! Pachatel je podle našich informaci synovec Jiřího Kajínka

Zveřejnil(a) Zpravodajství FTV Prima dne Středa 11. červenec 2018

Televize Prima uvedla, že pachatel muže pobodal na hrudníku a dítě, zřejmě dvouleté, pořezal na krku.

"Podezřelého muže jsme zajistili a umístili do policejní cely," uvedl Tesař. Bližší okolnosti případu nechtěl zatím zveřejňovat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků