Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Jsem nesmrtelný! Muž v Budějovicích se vrhnul na policisty s vrtačkou

Agresivního muže vyzbrojeného nožem a vrtačkou museli zpacifikovat policisté v Českých Budějovicích. Na jeho počínání, kdy vyhazoval věci z okna, upozornila na tísňové lince jeho sousedka. Podezřelý se zákroku policistů výrazně bránil, kopal je a snažil se jim vzít zbraň.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Jsem nesmrtelný! Muž v Budějovicích se vrhnul na policisty s vrtačkou

Incident se stal minulý týden ve čtvrtek v ulici Kněžská kolem 10. hodiny. Na tísňovou linku se ozvala žena s tím, že nad její kanceláří je muž, který vyvádí psí kusy. „Vyhazuje z okna různé odpadky a věci, chová se dost divně a je agresivní,“ popsala v pondělí oznámení mluvčí policie Lenka Krausová.

Policisté našli na dvorku domu vyházené odpadky a další věci. V prvním patře pak viděli muže, který měl v jedné ruce nůž a v druhé vrtačku. Po policejní výzvě, aby všeho nechal, upustil nůž. „Se zapnutou vrtačkou se vydal proti policistům se slovy Tak pojďte! Jsem nesmrtelnej!“ uvedla mluvčí.

Muž podle ní dal policistům při zadržení zabrat, protože se aktivně bránil, muže zákona kopal a snažil se jim vzít zbraň. Nakonec skončil v péči záchranářů.

„Případ si převzali kriminalisté, kteří 54letého muže podezírají ze spáchání přečinu násilí proti úřední osobě,“ dodala Krausová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků