Hlavní obsah

Jeden mrtvý při rvačce před hernou

Jeden člověk nepřežil v pátek brzy ráno rvačku před hernou Bonver v Karviné-Hranicích. Policie nyní vyšetřuje příčinu incidentu a trestní odpovědnost jednotlivých aktérů.

Jeden mrtvý při rvačce před hernou

Tři muži strávili v herně část noci ze čtvrtku na pátku a podle svědků se tam bavili bez problémů. "Když odešli, došlo mezi nimi nedaleko vchodu k nějaké hádce a možnému napadení. Hluk přiměl servírku vyjít ven, kde viděla zakrvácené muže," uvedl mluvčí karvinské policie Stanislav Sobol.

Na místo byla okamžitě přivolaná záchranná služba, která odvezla dva muže do nemocnice v Karviné-Ráji a třetího na protialkoholní záchytku.

"Jeden z mužů byl ošetřen na hlavě a propuštěn do domácího léčení. Druhý měl bohužel taková zranění hlavy, která se neslučovala s životem, a kolem sedmé hodiny ranní v nemocnici zemřel," dodal mluvčí.

Policie nyní bude muset zjistit konkrétní zavinění jednotlivých aktérů rvačky, kteří přežili. Případ si převzala karvinská kriminálka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků