Hlavní obsah

Je v autě! Do garáže se sebevrahem na Pardubicku vtrhla policie

Sebevraždu v nastartovaném autě v garáži chtěl spáchat minulý týden 31letý muž na Pardubicku. Hlídka jej našla na poslední chvíli a z garáže ho vytáhla.

Je v autě! Do garáže se sebevrahem na Pardubicku vtrhla policie

Muž minulý týden podle policie nejprve zveřejnil video na sociální síti, kde se rozloučil se životem. Všimla si toho jeho matka, která požádala o pomoc policii, a dodala také adresu svého syna.

Hlídce v místě bydliště otevřel spolubydlící muže, který uvedl, že ho neviděl a měl by být v práci. Policisté přesto chtěli projít byt a zkontrolovat garáž.

„Ta byla silně zakouřená, bylo v ní nastartované auto a uvnitř pohřešovaný, který vypadal, že je v bezvědomí. Jeden policista otevřel dveře garáže, druhý muže okamžitě vytáhl z auta ven na čerstvý vzduch,“ uvedla mluvčí policie Dita Holečková.

Muž se probral a reagoval na dotazy policistů, kteří mu zároveň poskytli první pomoc. Následně si ho převzali záchranáři.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků