Hlavní obsah
 

Hromadná nehoda na Pražském okruhu: jeden mrtvý, doprava vázne

Nehoda tří osobních vozidel a dodávky komplikuje ve čtvrtek ráno dopravu na Pražském okruhu u Zličína ve směru na D1. Při nehodě zemřel 32letý muž.

 
Hromadná nehoda na Pražském okruhu: jeden mrtvý, doprava vázne

K nehodě došlo po sedmé hodině na 24. kilometru Pražského okruhu ve směru od letiště. Ve vysoké rychlosti zde podle prvotních informací nabouralo osobní auto do svodidel.

„Jedná se o nehodu celkem čtyř vozidel. Je uzavřen levý a prostřední jízdní pruh. Pravý jízdní pruh zůstává společně s odstavným pruhem průjezdný. Dopravu řídí policie,“ sdělila policejní mluvčí Lucie Drábková.

Jedno z havarovaných aut na Pražském okruhu.

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Podle serveru dopravních informací srazil na místě automobil chodce. Tomu také nasvědčovala situace na místě. S největší pravděpodobností se jednalo o účastníka původní nehody, který vystoupil z některého z vozů a kterého poté smetlo auto.

Informace o úmrtí 32letého muže potvrdila mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová, srazilo ho auto. „Na místo vyrazil koroner,“ uvedla. Jednoho zraněného odvezla do nemocnice středočeská záchranná služba. Pražští záchranáři na místě ošetřili ještě 50letého muže.

„Na místě zasahuje naše jednotka, která provedla zajištění místa nehody a protipožární opatření,“ uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka.

Okolnosti nehody vyšetřuje policie. Před místem nehody se vytvořila několik set metrů dlouhá kolona.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků