Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Firma z Klatovska zaplatila miliony za ochranné rukavice. Nemá zboží ani peníze

Jednorázové ochranné rukavice za téměř čtyři miliony korun si objednala a předem zaplatila obchodníkovi z Brna firma z Klatovska. Zboží nedostala a zpátky nemá ani peníze. Případ už vyšetřuje policie.

Ilustrační foto. Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Firma z Klatovska zaplatila miliony za ochranné rukavice. Nemá zboží ani peníze

„Na základě oznámení od poškozené společnosti zahájili kriminalisté úkony trestního řízení pro podezření z podvodu,“ potvrdila Právu mluvčí klatovské policie Dana Ladmanová s tím, že zatím nikdo obviněn nebyl.

Jednatelka poškozené firmy se nechtěla vyjadřovat. „Zatím to nechám bez komentáře,“ reagovala na dotaz Práva, za jakých okolností k obchodu došlo.

Podle zjištění Práva firma reagovala na nabídku v inzerátu na internetu a postupně objednala v průběhu listopadu tisíce balení nitrilových rukavic, za které předem zaplatila 3,7 milionu korun.

Právu se podařilo dotyčného obchodníka z Brna kontaktovat. Tvrdí, že problém je na straně jeho dodavatele ze Slovenska. „Je to dneska horké zboží, za které se platí předem. Já jsem jen ty peníze překlopil dál a zatím na zásilku čekám,“ řekl Právu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků