Hlavní obsah

Dvě nehody motorkářů na severu Moravy v těsném sledu

Dvě vážné nehody motocyklistů v krátkém sledu zaměstnaly v pátek ráno záchranáře na severu Moravy. Při první byl těžce zraněn muž, kterého našli záchranáři s poraněným mozkem a páteří. Z druhé nehody vyvázla žena s poraněnou pánví a rukou.

Dvě nehody motorkářů na severu Moravy v těsném sledu

K nehodě v Nošovicích byli záchranáři přivoláni ve čtvrt na sedm. „Osmatřicetiletý muž byl po nehodě krátce v bezvědomí, se záchranáři však později komunikoval. Pacient utrpěl poranění mozku a páteře,“ řekl mluvčí záchranné služby Lukáš Humpl.

Po nezbytném ošetření byl muž transportován přivolaným vrtulníkem letecké záchranné služby do nemocnice v Ostravě. Jen o dvacet minut později spěchali záchranáři ke srážce motocyklu s osobním vozem v Třinci.

„Zraněná 56letá žena měla poraněnou pánev a horní končetinu. Po ošetření ji sanitka převezla na chirurgickou ambulanci nemocnice v Třinci. Okolnosti obou nehod nyní vyšetřují policisté.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků