Hlavní obsah

Dva muži zemřeli na přechodu vlastní vinou, uzavřela policie nehodu v centru Prahy

Policie ukončila vyšetřování květnové tragické nehody, při níž na I. P. Pavlova zemřeli pod koly tramvaje dva chodci. Policie případ uzavřela s tím, že za nehodu mohli právě oni. Na dotaz Novinek to řekl mluvčí policie Tomáš Hulan.

Dva muži zemřeli na přechodu vlastní vinou, uzavřela policie nehodu v centru Prahy

„V případě nehody bylo rozhodnuto odložením, protože vina byla na straně chodců, kteří šli na červenou. Jelikož podezřelí zemřeli, tak není proti komu zahájit trestní stíhání,“ řekl Hulan s tím, že případ byl odložen už v listopadu.

Nehoda se stala 15. května v Ječné ulici, kde přecházeli po přechodu pro chodce frekventovanou ulici dva starší muži na červenou. Již svědci krátce po kolizi uvedli, že muži měli přecházet po přechodu na červenou a před jedoucí tramvají se objevili náhle zpoza protijedoucího vozu.

Tramvaj oba srazila a jeden z mužů zůstal zaklíněn pod vozem. I přesto, že záchranáři byli na místě během několika minut a resuscitace trvala 45 minut, oba podlehli těžkým zraněním. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků