Hlavní obsah
Ilustrační foto

Dodatečné sdělení

Sdělujeme, že v článku ze dne 7. 11. 2014 na zpravodajském serveru Novinky.cz s názvem „Soud řeší šlendriánství psychiatra, může mu sebrat razítko znalce“ jsou uvedené nepravdivé útoky proti MUDr. Michalu Hronovi; není pravdou, že se pan MUDr. Michal Hron dopouštěl jako znalec šlendriánství, uvádíme též, že nevyšel najevo žádný exces dobřanského primáře a soudního znalce pana MUDr. Michala Hrona.

Ilustrační foto
Dodatečné sdělení

Dále sdělujeme, že údaje uveřejněné v článku dne 9. 10. 2014 na zpravodajském serveru Novinky.cz pod názvem „Do ústavu, rozhodl soudní znalec o muži. Ani ho neviděl“ nejsou pravdivé, neboť MUDr. Michal Hron nerozhodl o umístění Martina S. do psychiatrické nemocnice bez toho, že by jej vůbec neviděl, natož vyšetřil.

Z podnětu autora článků Patrika Biskupa ze dne 7. 1. 2014 bylo znalcem zahájeno správní řízení u Krajského soudu, které rovněž konstatovalo, že skutek se nestal, znalec se neprovinil. Za výše uvedené se znalci omlouváme. BORGIS a.s.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků