Hlavní obsah

Dívka nasedla do auta k neznámému muži, ten ji zdrogoval a znásilnil

Osmnáctiletá dívka doplatila minulý pátek v Českých Budějovicích na svou důvěřivost, když nasedla do auta k neznámému muži. Ten využil situace, dívku zdrogoval a následně znásilnil. Kriminalistům se násilníka podařilo v těchto dnech zadržet.

Dívka nasedla do auta k neznámému muži, ten ji zdrogoval a znásilnil

Čin se stal v brzy ráno v areálu bývalých budějovických kasáren. Dívce se stalo osudným, že nasedla na konečné zastávce autobusu k neznámému muži do vozidla.

„Pachatel poté dívku donutil šňupnout drogu pervitin a sám si tutéž drogu aplikoval nitrožilně. Agresor následně po dívce proti její vůli požadoval orální sex a poté ji znásilnil,“ řekla mluvčí českobudějovické policie Regina Tupá.

Kriminalistům se v těchto dnech podařilo vypátrat a zadržet 35letého muže z Českobudějovicka. „Byl obviněn z několika zločinů, a to znásilnění, vydírání a nedovolené výroby a nakládání s omamnými látkami a jedy,“ doplnila mluvčí policie.

Státnímu zástupci podali policisté návrh na vzetí muže do vazby, při prokázání viny mu hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků