Hlavní obsah
 

Detektivové znovu pátrají po těle zmizelé Jany Paurové v okolí jejího domu

V pondělí odpoledne pokračovalo ve Slavětíně na Lounsku pátrání po pohřešované Janě Paurové, jejíž zmizení v únoru roku 2013 se doposud policii nepodařilo objasnit. Do Slavětína znovu zamířil speciální tým Tempus, který se zabývá starými nevyřešenými případy.

 
Detektivové znovu pátrají po těle zmizelé Jany Paurové v okolí jejího domu

Policejní tým Tempus se případu věnuje již několik měsíců. V srpnu ve Slavětíně týden prohledával prostory u domu, kde pohřešovaná bydlela se svým manželem a odkud v únoru roku 2013 zmizela neznámo kam.

Hledání těla na Lounsku

Video: Novinky

V pondělí 19. října se Tempus do Slavětína vrátil znovu. Na pomoc si detektivové přivezli velký bagr. Pátrání probíhalo na okraji pole, zhruba kilometr za obcí, a skončilo v podvečer. Zda detektivové něco našli, není zatím jasné.

„V současné době nemáme žádné informace týkající se týmu Tempus ke zveřejnění," odpověděl na dotaz Novinek mluvčí policejního prezidia David Schön.

Pátrání pokračovalo i v úterý. Na okraji pole za obcí kope hasičský záchranný útvar bagrem, na místo dorazili také psovodi se psy specializovanými na vyhledávání lidských těl.

Pohřešovaná Jana Paurová bydlela se svou rodinou v domě ve Slavětíně na Lounsku, odkud v únoru roku 2013 zmizela neznámo kam. Policisté po ní opakovaně pátrali v širokém okolí, vyslýchali její známé i její rodinu. Případem se pak po letech začal zabývat policejní tým Tempus, který řeší staré a nevyřešené případy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků