Hlavní obsah
Foto: HZS Moravskoslezského kraje

Cyklista narazil do zákazu vjezdu, skončil s těžkým zraněním v nemocnici

Ke kuriózní dopravní nehodě došlo v neděli krátce po půlnoci na silnici vedoucí od Radslavic na Přerovsku k odbočce na Prosenice a Kozlovice. Třiačtyřicetiletý cyklista z Přerova tu narazil do přenosné dopravní značky. S těžkým zraněním byl převezen do přerovské nemocnice.

Foto: HZS Moravskoslezského kraje
Cyklista narazil do zákazu vjezdu, skončil s těžkým zraněním v nemocnici

„Cyklista se pravděpodobně nevěnoval dostatečně řízení jízdního kola a narazil do značky Zákaz vjezdu všech vozidel. Upadl a způsobil si těžké poranění hlavy,“ řekl Právu olomoucký krajský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Celou událost podle něj viděl 31letý svědek, který jel za cyklistou. „Muž zraněnému cyklistovi poskytl první pomoc a nehodu oznámil. Zraněný byl převezen do nemocnice v Přerově, kde byl hospitalizován,“ uvedl mluvčí.

Doba léčení cyklisty byla předběžně odhadnuta na šest měsíců. „U zraněného muže nemohla být provedena dechová zkouška na alkohol, proto byl nařízen odběr krve. Celá nehoda je stále v šetření,“ dodal Bednařík.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků