Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Policie ČR

Čtyřkolka na Novojičínsku havarovala v prudkém svahu, ženy se skutálely dolů

Hned dvě ženy (31 a 23 let) ošetřovali v neděli záchranáři na Novojičínsku po havárii čtyřkolky. Zatímco jedna z pacientek skončila ve Fakultní nemocnici Ostrava, druhou převezli záchranáři do novojičínské nemocnice.

Ilustrační foto Foto: Policie ČR
Čtyřkolka na Novojičínsku havarovala v prudkém svahu, ženy se skutálely dolů

K nehodě došlo před 16. hodinou v Lichnově. Podle informací záchranářů havarovaly ženy při výjezdu do prudkého svahu, z něhož se následně kutálely dolů asi 20 metrů.

„Jednatřicetiletá žena utrpěla poranění obou dolních končetin a vyloučit nebylo možno ani další zranění. Posádky ji zajistily krčním límcem, uložily do podtlakové matrace a podaly jí léky,“ sdělil mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Dodal, že po náročném transportu pacientky ze svahu k vrtulníku byla žena přepravena na urgentní příjem ostravské fakultní nemocnice. „U třiadvacetileté účastnice nehody zjistil lékař poranění hlavy a zad středně těžkého charakteru. Sanitním vozidlem byla po poskytnutí neodkladné péče předána v novojičínské nemocnici,“ popsal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků