Hlavní obsah
Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Bodl spolubydlícího do zad kvůli ukradeným cigaretám

Nožem do zad bodl svého spolubydlícího druhý vánoční svátek 64letý muž ze Žlutic na Karlovarsku. Předcházela tomu rozepře o ukradené cigarety. Kriminalisté obvinili seniora ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a nebezpečného vyhrožování.

Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Bodl spolubydlícího do zad kvůli ukradeným cigaretám

„Obviněný měl poškozenému dokonce vyhrožovat újmou na zdraví. Poškozený z obavy o své zdraví a život se rozhodl z pokoje utéct. Ve chvíli, kdy se ke svému spolubydlícímu otočil zády, že odejde z bytu, ho měl 64letý muž bodnout nožem do zad, čímž způsobil bodnořezné zranění, které si vyžádalo ošetření a hospitalizaci v nemocnici,“ popsala v pátek mluvčí karlovarské krajské policie Kateřina Böhmová.

Policie ještě téhož dne v noci útočníka zadržela a umístila do policejní cely. Následně jej karlovarský okresní soud poslal do vazby. „V případě odsouzení hrozí obviněnému muži až tříletý trest odnětí svobody,“ dodala mluvčí policie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků