Hlavní obsah
Foto: Dagmar Stehlíková

Bezdůvodně zbil manžele a skončil na psychiatrii

Zřejmě psychicky narušený muž brutálně napadl v neděli ráno manžele v důchodu v Chlumu ve Středních Čechách. Policie neozbrojeného cizince podezírá z pokusu o dvojnásobnou vraždu, neboť při útoku křičel, že je zabije kvůli tomu, že mají v domě moc zlata.

Foto: Dagmar Stehlíková
Bezdůvodně zbil manžele a skončil na psychiatrii

"Osmadvacetiletý Slovák přelezl plot a vešel odemčenými dveřmi do domu. Nejprve lehce zranil 83letou ženu a utekl. Vzápětí se však vrátil a zbil i jejího o dva roky staršího manžela," sdělila dnes mluvčí středočeské policie Soňa Budská.

Útočník skončil v Bohnicích

Napadený pán domu stihl přivolat policii, která agresivnímu muži zabránila v dalším běsnění. "Na slovní výzvu se nehodlal vzdát, proto policisté použili donucovací prostředky. Po zadržení byl sanitkou převezen do pražské psychiatrické léčebny v Bohnicích, kde lékaři prozkoumají jeho stav," pokračovala mluvčí.

Zranění důchodce si vyžádalo jeho hospitalizaci v rakovnické nemocnici. Budská však nevěděla jeho rozsah. Policisté případ dál vyšetřují a čekají na znalecké posudky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků