Hlavní obsah
Automobil začal po tragické nehodě okamžitě hořet. Foto: HZS Zlínského kraje

V hořícím autě na Zlínsku zemřely dvě ženy

Tragické následky měla nedělní nehoda mezi Liptálem a Jasennou na Zlínsku. Řidička jedoucí se spolujezdkyní od Vsetína směrem na Vizovice vyjela mimo komunikaci a čelně narazila do vzrostlého stromu. Nehodu obě ženy nepřežily.

Automobil začal po tragické nehodě okamžitě hořet. Foto: HZS Zlínského kraje
V hořícím autě na Zlínsku zemřely dvě ženy

K neštěstí došlo kolem půl šesté ráno. „Řidička narazila do stromu a s vozidlem skončila na střeše. Automobil navíc začal po havárii hořet. Totožnost obětí potvrdí až nařízená pitva,“ přiblížila policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Původní informace hovořily o jednom mrtvém muži.

„Vozidlo se nacházelo mimo komunikaci na kraji lesa, bylo celé v plamenech. Hasiči k likvidaci požáru ihned použili vysokotlaký proud vody,“ přiblížila mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Těla obou žen se podařilo z automobilu dostal až po uhašení plamenů. „Z vozidla vytékaly pohonné hmoty, které stále hořely a komplikovaly likvidaci požáru. Jakmile to situace dovolila, byl na místo nehody povolán vyprošťovací automobil, pomocí něhož hasiči vytáhli vozidlo zpět na cestu. Poté hasiči z vozidla vyprostili dvě osoby bez známek života,“ dodala mluvčí hasičů.

Policisté po celé dopoledne odkláněli dopravu na jiné směry. „Veškeré okolnosti této tragické dopravní nehody prověřujeme,“ podotkla Kozumplíková.

Automobil začal po tragické nehodě okamžitě hořet.

Foto: HZS Zlínského kraje

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků