Hlavní obsah
Řidiči při terapiích

Za prohřešky na silnicích mnohdy nestojí nepozornost, ale nově diagnostikované řidičské dysfunkce

Parkitida, syndrom náhlého vybočení, nedobrzdivost či značkozrakost - to jsou nejčastější dysfunkce českých řidičů. Od letošního roku je možné tyto neduhy odstranit pomocí profesionální terapie.

Řidiči při terapiích
Za prohřešky na silnicích mnohdy nestojí nepozornost, ale nově diagnostikované řidičské dysfunkce

Institut řidičských terapií založil v minulém roce terapeut Jan Lepší. Na základě svých 20letých výzkumů na téma chování řidičů na silnicích dospěl k jednoznačnému závěru: Za prohřešky na silnicích zdaleka nestojí pouhá nepozornost řidičů, ale dysfunkce, o jejichž existenci nemají samotní řidiči ponětí! Jan Lepší proto vypracoval diagnostické techniky, které dokáží jednotlivé dysfunkce u řidičů bezpečně rozpoznat.

Terapeut Jan Lepší

Velký zájem ze strany veřejnosti přiměl Lepšího, aby založil specializované pracoviště, které nabízí řidičům netradiční terapie. Ty mají díky své rafinované podobě vysokou účinnost, a to jak na muže-řidiče, tak ženy-řidičky. „U pacientů s parkitidou - neschopností správně příčně či podélně zaparkovat - dosahujeme téměř 100% úspěšnosti. Není výjimkou, že se řidiči po naší terapií na ulici sami nabízejí a parkují vozy ostatním řidičům na parkovací místa,“ potvrzuje úspěchy své terapie Jan Lepší.

Terapeut Jan Lepší

Zjistěte, zda netrpíte některou z řidičských dysfunkcí na www.ridicsketerapie.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků