Hlavní obsah
Brilon

Výměna plynového kotle bez starostí

Běžná situace. Starý kotel vypověděl službu a je potřeba pořídit nový plynový kotel, tentokrát již „povinně“ kondenzační. Začíná dlouhý proces výběru nového kotle a firmy, která vše zajistí „na klíč“. Jak ale najít, a neztratit se v propasti nabídek?

Brilon
Výměna plynového kotle bez starostí

Majitel bytu nebo rodinného domu, který si potřebuje pořídit nový plynový kotel, odmítá hledat nejnižší cenu kotle na internetu, neboť ze zkušeností jiných moc dobře ví, s kolika potížemi by se setkal při hledání instalační firmy bez vlastní dodávky kotle. Nechce se obracet na dosud pro něj anonymní firmy, jejichž oficiální majitelé nejsou snadno k nalezení, a on vlastně neví, s kým by jednal a kdo by přišel. Má pak nějakou jinou možnost?

Brilon

ANO, MÁ. Unikátní projekt www.intergasodnas.cz ve kterém je pevně propojeno poradenství, pořízení kotle, jeho instalace i následný servis, nabízí zákazníkům výhradně takové firmy, které samy na základě svých zkušeností začaly kotle INTERGAS preferovat a jejich majitelé jsou za tuto preferenci ochotni osobně nést veřejnou záruku.

Brilon

Projekt nabízí kotle INTERGAS včetně místního prověřeného topenáře vždy s výhodnou nabídkou a komplexní zárukou za celý proces. To je zásadní posun vpřed směrem k větší spokojenosti zákazníků. Stačí se přesvědčit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků