Hlavní obsah
Auto ESA

Užijte si jedinečnou dovolenou v luxusním kabrioletu BMW Z4 od Auto ESA!

Prožijte letní jízdu snů, při níž budete se svými přáteli v každém okamžiku středem pozornosti. Zažijte pocity filmových hvězd v jednom z nejlepších sportovních kabrioletů současnosti. Zúčastněte se velké letní soutěže autobazaru Auto ESA a internetového portálu Sauto s názvem Kabriolet na léto!

Auto ESA
Užijte si jedinečnou dovolenou v luxusním kabrioletu BMW Z4 od Auto ESA!

Na deset dní dostanete luxusní kabriolet BMV Z4 a můžete vyrazit za sluncem na pláže žhavého středomoří nebo stinného Burgasu. V rychlém sportovním voze, který vítězům letní soutěže zapůjčí Auto ESA, jeden z nejúspěšnějších tuzemských autobazarů, budete zaručeně poutat pozornost těch největších krásek.

Jak na to? Stačí správně zodpovědět deset soutěžních otázek na stránkách www.kabrioleto.cz a automaticky se zúčastníte jednoho ze tří letních slosování.  Výherci si užijí opravdu jedinečnou desetidenní jízdu v luxusním sportovním kabrioletu BMW Z4.

Soutěž začíná 2. července a potrvá do 12. srpna. Má tři kola, takže si letní jízdu v luxusním sporťáku od Auto ESA mohou užít hned tři vítězové. Zapůjčený kabriolet budou mít plně k dispozici po dobu deseti dnů i s nadstandardním pojištěním.

„Léto znamená dobu dovolených. Chtěli jsme tedy připravit akci, která letos především mladým motoristům umožní strávit dovolenou opravdu vyjímečným způsobem,“ říká Filip Kučera z Auto ESA. „Věříme, že si vítězové s kabrioletem BMW Z4 užijí jedinečnou letní jízdu,“ dodává.

„Drtivou většinu návštěvníků našich portálů tvoří mladí do 35 let. Společná soutěž s autobazarem Auto ESA přinese vítané oživení,“ uvedl Michal Zadák ze společnosti Seznam.cz.

V Auto ESA mají sportovně naladění motoristé každý den na výběr množství důsledně prověřených vozů všech cenových kategorií v té nejvyšší možné kvalitě. Autobazar důkladně prověřuje nejen technický stav všech nabízených automobilů, ale i to, jestli vůz nebyl kradený nebo není po nehodě, která by měla vliv na jeho jízdní vlastnosti.

Kromě bohaté nabídky mohou motoristé u Auto ESA využít i mimořádně výhodné půjčky a další benefity podle vlastního výběru. Z Auto ESA díky tomu můžete odjet v ojetém voze té nejvyšší dostupné kvality, získat půjčku za výhodnějších podmínek než v bance a benzin na rok nebo až  osmdesátiprocentní slevu na pojištění.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků