Hlavní obsah
Bohemia Plast

Děsí Vás vysoké účty za energii? Možná je na čase zamyslet se, jakým způsobem teplo ušetřit. Teplo nám utíká nejen skrze zdivo, ale především přes okenní otvory. Jedním ze způsobů, jak z dlouhodobého hlediska uspořit podstatnou část výdajů, je výměna starých oken za nová. Na výběr jsou plastová, hliníková nebo dřevěná.

Bohemia Plast
Ušetřete energii s novými okny

Jakou variantu oken vybrat?

Rozhodli jste se pro investici do nových oken, ale nevíte si rady s jejich výběrem? Vybrat si mezi plastovými, hliníkovými nebo dřevěnými okny je dost obtížné – každá varianta má svá pro a proti. Neshazujeme ani jednu variantu, preferujete-li ovšem okna, která nejsou náročná na údržbu a jsou za rozumnou cenu, volte okna plastová. Plastová okna mají vynikající tepelnou a zvukovou izolaci a navíc se vyrábí v širokém provedení barev a profilů. Nechcete-li se spálit, volte kvalitní české výrobky, a ne levné varianty z Polska. Vyhnete se tak problémům se zatékáním, žloutnutím profilů, rozpadajícímu se kování.

Bohemia Plast

Polská okna se navíc velmi špatně reklamují a jejich životnost není ani zdaleka taková jako u výrobků vyráběných v Čechách, splňujících požadované normy. V našem sortimentu najdete v nabídce klasické pětikomorové, ale i šestikomorové profily. Samozřejmostí je pestrá paleta barevných dekorů dle vzorníku RAL a imitací dřeva, zasklení – dvojskla, trojskla, bezpečnostní skla a další typy nadstandardních skleněných výplní. Skla s novými typy povlaků napomáhají snižovat náklady na energii a vytvářet optimální životní klima.

Bohemia Plast

Například nyní přicházíme s novinkou zasklení THERMOBEL TG iplus LS/LST, které umožňuje využít tepelných zisků ze slunce jako přírodního zdroje energie. Izolační zasklení je tak ideální pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech.

Jelikož jsme si vědomi, že nejen úspora energie je pro Vás zákazníky důležitá, ale také abyste se ve Vašem domě cítili bezpečně, připravili jsme pro Vás v rámci podzimních akcí:

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků