Hlavní obsah
Philips Česká republika s.r.o.

Tichý, maximálně výkonný společník, se kterým spálíte kalorie a přitom hodně ušetříte

Víte, že při takové půlhodince vysávání spálíte stovku kalorií? To už stojí za úvahu vytáhnout vysavač z komory! A pokud se do práce pustíte s novými vysavači od Philipsu, můžete si k nálepce „efektivně“ přidat ještě „ekologicky a ekonomicky“.

Philips Česká republika s.r.o.
Tichý, maximálně výkonný společník, se kterým spálíte kalorie a přitom hodně ušetříte

Vývojáři ve Philipsu si přesně tato slova vzali na mušku a výsledkem je trefa do černého – nové, energeticky účinné vysavače vás dostanou nejen svou tichostí, ale hlavně perfektním sacím výkonem. Stojí za ním energeticky účinný motor, technologie AirflowMax (která nedovolí ucpání sáčku) a sací hubice TriActiveMax (její speciální tvar se perfektně přisaje k podlaze). Zda-li to náhodou není jen reklamní trik, otestovaly české ženy z masa a kostí, testerky ŽENY s.r.o. A nový vysavač, konkrétně sáčkový vysavač PerformerPro FC9197,testováním prošel na výbornou.

„Myslela jsem si, že když má vysavač dle nových směrnic nižší příkon, musí prostě vysávat hůř. A ono to tak není. Vysává perfektně, dokonce vysaje i velmi jemný písek zašlapaný do koberce,“ říká testerka MARTA2. Všechna hodnocení vysavače od českých žen najdete zde.

Sáčkové i bezsáčkové vysavače si můžete vybrat na webu zde: Účinnost třídy A. Výkon, na který se můžete spolehnout.  Až do konce roku běží akce 90 dní na testování se zárukou vrácení peněz.

Philips Česká republika s.r.o.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků